Müra

Pakume oma klientidele Balti regioonis müra  mõõtmist Ameerika Ühendriikide ettevõtte Larson Davis seadmetega ja Prantsuse ettevõtte 01 dB METRAVIB Acoem Group toodetud seadmetega DUO ja CUBE. Selliseid seadmeid kasutavad nii omavalitsused kui ka ettevõtted erinevates tootmis- ja ehitussektorites kogu Euroopas.

Müra mõõtmisi teostatakse vastavalt rahvusvahelistele ISO standarditele (siin toodud Läti standardid vastavad Eesti EVS standarditele):

• LVS ISO 1996-2: 2008 Acoustics - Keskkonnamüra kirjeldamine, mõõtmine ja hindamine - Osa 2: Keskkonnamüra taseme määramine (võttes arvesse standardit LVS ISO 1996-1: 2004 Acoustics - Keskkonnamüra kirjeldus ja mõõtmine - 1. osa: Põhikogused ja protseduurid)

• LVS ISO 8297: 2004 Acoustics - Mitme allikaga tööstusettevõtete helivõimsustasemete määramine helirõhutasemete hindamiseks keskkonnas - Insenerimeetod

• LVS EN ISO 3746: 2011 Acoustics- müraallikate helivõimsuse tasemete ja heli energiatasemete määramine helirõhu abil - uuringu meetod, kasutades peegeldava tasapinna ümbritsevat mõõtepinda

• LVS EN ISO 9612: 2009 Acoustics. Müra kokkupuute määramine tööga - tehniline meetod

ELLE pakub kliendi juures seadmete rentimist või pikaajalist keskkonnamüra seireteenust.

Silver Lind
Juhatuse liige
Silver Lind
Telefon:
+372 6117 696

Kuidas me saame Teid aidata?

Võtke meiega ühendust
ELLE English
SIA ELLE
UAB ELLE
ELLE OÜ
ELLE Group
ELLE English